Biuro
konstrukcyjne
Budowa
stanowisk
Automatyzacja
i robotyzacja
REALIZACJE

Urządzenia do trzpieni

TAYLOR Studwelding Systems Limited jest brytyjskim specjalistą w produkcji urządzeń do przypawania trzpieni, który od 35 lat zaopatruje firmy przemysłowe w Europie i na świecie.

SMOLTECH Technika Zgrzewalnicza sp. z o.o., jako wyłączny dystrybutor sprzętu TAYLOR w Polsce, oferuje szeroką gamę urządzeń i akcesoriów do pracy manualnej jak i zautomatyzowane stanowiska CNC projektowane i budowane przez naszą firmę w oparciu o systemy TAYLOR.

Przypawarki do trzpieni CDM8

Kompaktowy, przenośny sprzęt kondensatorowy przeznaczony do przypawania trzpieni o średnicy do 10 mm. Dzięki prostej i solidnej konstrukcji seria CDM oferuje ekonomiczne i niezawodne zgrzewanie kołków ze stali miękkiej, stali nierdzewnej, aluminium i mosiądzu.

Przypawanie trzpieni multi-gun

Wygodny w użyciu, przenośny sprzęt kondensatorowy przeznaczony do przypawania różnych średnic i długości trzpieni przy użyciu dowolnych kombinacji 3 pistoletów kontaktowych i z uniesieniem.

DA transformatorowa przypawarka do trzpieni i12

i12 oraz i16 to szybki i dokładny sprzęt inwertorowy do łukowego przypawania kołków o średnicy do 16 mm. Technologia inwertorowa zapewnia wysoką stabilność łuku elektrycznego, nawet przy bardzo krótkich czasach i prądach przypawania oraz wysoką wydajność energetyczną.

Wykonujemy zautomatyzowane stanowiska CNC do przypawania różnych rodzajów trzpieni, w dowolnej konfiguracji, do blach stalowych o różnych wymiarach i kształtach. Głowice zgrzewające zaopatrywane są przez wibracyjne podajniki kołków i kondensatorowe źródła prądowe.

Podstawowy zestaw komponentów przeznaczony do zastosowania w urządzeniach do automatycznego przypawania trzpieni o średnicach do 8 mm. Polecany do aplikacji CNC oraz na stanowiskach zrobotyzowanych w celu zapewnienia wysokiej wydajności produkcji przy zachowaniu najwyższej jakości i powtarzalności parametrów przypawania trzpieni.