Biuro
konstrukcyjne
Budowa
stanowisk
Automatyzacja
i robotyzacja
REALIZACJE

Aktualności

Smoltech na Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING 2022

Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING 2022

W dniach 18-20 październiku 2022, razem z naszym partnerem Techniką Spawalniczą z Poznania, prezentowaliśmy zgrzewarki TECNA oraz inne urządzenia związane z technologią spawania i zgrzewania metali na 8. Międzynarodowych Targach Spawalniczych ExpoWELDING w Katowicach.

Targi branżowe 2022 w Poznaniu i w Kielcach

Wiosną 2022, razem z naszym partnerem Techniką Spawalniczą z Poznania, uczestniczyliśmy w dwóch wydarzeniach branżowych: XVII Międzynarodowych Targach Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa w Kielcach oraz Międzynarodowych Targach Przemysłowych ITM Industry Europe w Poznaniu.

Szlachetna Paczka SMOLTECH

Pomagamy!

W grudniu 2021 wzięliśmy udział w ogólnopolskim projekcie społecznym – Szlachetna Paczka, organizowanym przez Stowarzyszenie Wiosna, którego głównym celem jest materialna i mentalna pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

SMOLTECH kulturalnie

Jesienią 2021 SMOLTECH objął mecenatem nagranie i wydanie jubileuszowej płyty wrocławskiego zespołu Mizia & Mizia Blues Band. Płyta „Dzień na minus, dzień na blues” powstała z okazji 20-lecia działalności zespołu. Trzymamy kciuki za udaną trasę koncertową promującą płytę oraz życzymy dalszych sukcesów na scenie muzycznej.

XV Międzynarodowe Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa 2020

W dniach 22-24 września 2020 wzięliśmy udział w XV Międzynarodowych Targach Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa, które odbyły się w ramach Salonu Technologii Obróbki Metali w Kielcach. Wspólnie z naszym partnerem Techniką Spawalniczą z Poznania promowaliśmy marki TECNA i BTH.

Realizacja kontraktów zagranicznych

W 2018 uruchomiliśmy dwie stacje do automatycznego wciskania i zgrzewania pierścienia na tłoczysku amortyzatora w fabrykach BWI Group w Chinach i w Meksyku. Do Meksyku dostarczyliśmy także stanowisko do liniowego zgrzewania denka do rury oraz stanowisko do wciskania talerza i przygrzewania pina. Urządzenia te służą do produkcji elementów amortyzatora samochodowego. Filmy z realizacji można zobaczyć w zakładce  REALIZACJE.

W kwietniu 2019 zbudowaliśmy i uruchomiliśmy stację do zgrzewania garbowego nakrętek do wspornika fotela samochodowego dla LEAR Corporation w Czechach. Film urządzenia można zobaczyć w zakładce REALIZACJE.

W 2020 przeprowadziliśmy uruchomienie urządzenia do zgrzewania osłon termicznych układu wydechowego w fabryce Tenneco w Meksyku.

Kolejny sezon piłkarski rozpoczęty. Smoleckie Towarzystwo Sportowe SOKÓŁ SMOLEC zawsze może liczyć na nasze wsparcie. W tym roku wspieramy finansowo remont nawierzchni oraz oświetlenia boiska treningowego i jak zwykle kibicujemy wszystkim drużynom, a szczególnie Trampkarzom i Juniorom, którzy w sezonie 2022/2023 noszą koszulki z logo SMOLTECH.

W dniach 9 i 10 października 2019 nasza firma wzięła udział w 3.Międzynarodowym Seminarium pt.  Trendy w rozwoju technologii zgrzewania oraz technik alternatywnych  organizowanym przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach.

Zaprezentowaliśmy nasze realizacje w obszarze urządzeń zgrzewalniczych i wielofunkcyjnych dla branży motoryzacyjnej oraz zaawansowane systemy pomiarowo-kontrolne procesu zgrzewania opracowane przez naszą firmę na potrzeby wymagań branży motoryzacyjnej.

Międzynarodowe Targi Poznańskie - ITM 2019

W dniach 4-7 czerwca 2019 byliśmy obecni na Międzynarodowych Targach Poznańskich – ITM 2019, gdzie wspólnie z naszym partnerem Techniką Spawalniczą z Poznania promowaliśmy marki TECNA i BTH.

Nowy zakład

Planujemy budowę nowego zakładu w Źródłach, przy drodze nr 94 Wrocław-Środa Śląska. Zakład będzie złożony z hali produkcyjno-magazynowej i biurowca o łącznej powierzchni 1.200 m2. Nowa siedziba firmy będzie dobrze skomunikowana z obwodnicą Wrocławia S8 i autostradą A4. Podstawowym celem projektu jest podwojenie możliwości produkcyjnych przy jednoczesnym stworzeniu jak najlepszych warunków pracy naszym pracownikom.