Biuro
konstrukcyjne
Budowa
stanowisk
Automatyzacja
i robotyzacja
REALIZACJE

Aktualności

Zawsze chętnie wspieramy sportowców zrzeszonych w klubie STS Sokół Smolec. Tym razem pomogliśmy w zakupie traktorka koszącego. Życzymy piłkarzom samych wygranych meczów na idealnie skoszonej murawie klubowego boiska!

Targi Spawalnicze 2023

W dniach 28-31 marca 2023 w ramach PRZEMYSŁOWEJ WIOSNY odbyły się Międzynarodowe Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa w Kielcach. SMOLTECH był obecny na stoisku naszego partnera Technika Spawalnicza z Poznania, by wspólnie prezentować ofertę z zakresu zgrzewania oporowego.

STS Sokol Smolec

Kolejny sezon piłkarski rozpoczęty. Smoleckie Towarzystwo Sportowe SOKÓŁ SMOLEC zawsze może liczyć na nasze wsparcie. W tym roku wspieramy finansowo zakup traktora do koszenia boiska klubowego i jak zwykle kibicujemy wszystkim drużynom, a szczególnie Trampkarzom i Seniorom, którzy w sezonie 2023/2024 noszą koszulki z logo SMOLTECH.

Smoltech na Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING 2022

Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING 2022

W dniach 18-20 październiku 2022, razem z naszym partnerem Techniką Spawalniczą z Poznania, prezentowaliśmy zgrzewarki TECNA oraz inne urządzenia związane z technologią spawania i zgrzewania metali na 8. Międzynarodowych Targach Spawalniczych ExpoWELDING w Katowicach.

Targi branżowe 2022 w Poznaniu i w Kielcach

Wiosną 2022, razem z naszym partnerem Techniką Spawalniczą z Poznania, uczestniczyliśmy w dwóch wydarzeniach branżowych: XVII Międzynarodowych Targach Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa w Kielcach oraz Międzynarodowych Targach Przemysłowych ITM Industry Europe w Poznaniu.

Szlachetna Paczka SMOLTECH

Pomagamy!

W grudniu 2021 wzięliśmy udział w ogólnopolskim projekcie społecznym – Szlachetna Paczka, organizowanym przez Stowarzyszenie Wiosna, którego głównym celem jest materialna i mentalna pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

SMOLTECH kulturalnie

Jesienią 2021 SMOLTECH objął mecenatem nagranie i wydanie jubileuszowej płyty wrocławskiego zespołu Mizia & Mizia Blues Band. Płyta „Dzień na minus, dzień na blues” powstała z okazji 20-lecia działalności zespołu. Trzymamy kciuki za udaną trasę koncertową promującą płytę oraz życzymy dalszych sukcesów na scenie muzycznej.

XV Międzynarodowe Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa 2020

W dniach 22-24 września 2020 wzięliśmy udział w XV Międzynarodowych Targach Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa, które odbyły się w ramach Salonu Technologii Obróbki Metali w Kielcach. Wspólnie z naszym partnerem Techniką Spawalniczą z Poznania promowaliśmy marki TECNA i BTH.

Realizacja kontraktów zagranicznych

W 2018 uruchomiliśmy dwie stacje do automatycznego wciskania i zgrzewania pierścienia na tłoczysku amortyzatora w fabrykach BWI Group w Chinach i w Meksyku. Do Meksyku dostarczyliśmy także stanowisko do liniowego zgrzewania denka do rury oraz stanowisko do wciskania talerza i przygrzewania pina.

W kwietniu 2019 uruchomiliśmy stację do zgrzewania garbowego nakrętek do wspornika fotela samochodowego dla LEAR Corporation w Czechach. 

W 2020 przeprowadziliśmy uruchomienie urządzenia do zgrzewania osłon termicznych układu wydechowego w fabryce Tenneco w Meksyku.

W 2023 w fabryce naszego Klienta w Litwie wystartowała zautomatyzowana linia do zgrzewania paneli ogrodzeniowych 2D i 3D.

Filmy maszyn można zobaczyć w zakładce  REALIZACJE.

W dniach 9 i 10 października 2019 nasza firma wzięła udział w 3.Międzynarodowym Seminarium pt.  Trendy w rozwoju technologii zgrzewania oraz technik alternatywnych  organizowanym przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach.

Zaprezentowaliśmy nasze realizacje w obszarze urządzeń zgrzewalniczych i wielofunkcyjnych dla branży motoryzacyjnej oraz zaawansowane systemy pomiarowo-kontrolne procesu zgrzewania opracowane przez naszą firmę na potrzeby wymagań branży motoryzacyjnej.

Międzynarodowe Targi Poznańskie - ITM 2019

W dniach 4-7 czerwca 2019 byliśmy obecni na Międzynarodowych Targach Poznańskich – ITM 2019, gdzie wspólnie z naszym partnerem Techniką Spawalniczą z Poznania promowaliśmy marki TECNA i BTH.